Kwatery

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Pokoje na Chabrowej

76-107 Jarosławiec, ul. Chabrowa 17
tel. 601 490 265
www.pokoje3.jaroslawiec.info.pl

Pokoje na Chabrowej to pokoje 2,3,4,5- osobowe z łazienką (natrysk). Niektóre pokoje mają balkon lub wyjście na ogród od strony południowej. Dla naszych gości udostępniliśmy także aneks kuchenny i lodówkę. Ponadto oferujemy bezpieczny parking na terenie posesji, oraz altanę i huśtawkę dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również przechowalnia rowerów. Akceptujemy zwierzęta domowe.

Zobacz ofertę

Domki Letniskowe EKODOMKI

Jezierzany k/Jarosławca, ul. Nadmorska 20
tel. 605 068 030
www.ekodomki.com.pl

Proponujemy Państwu drewniane domki letniskowe, które zapewniają prywatność i kameralną atmosferę, a jednocześnie świeże, nadmorskie powietrze na wyciągnięcie ręki. Nasz ośrodek jest tak urządzony, że goście mają do swojej dyspozycji miejsce na ognisko, grill, bezpłatny parking koło domku, plac zabaw dla dzieci, boisko do badmintona oraz trampolinę. Do plaży jest ok 1500 metrów, ale jest tu też wiele innych możliwości spędzania czasu. Z ośrodka widać Jezioro Wicko, w którym można się kąpać lub łowić ryby. W Jezierzanach działa latem szkółka żeglarska i windsurfingu, a turyści mogą wypożyczać rowery wodne i kajaki. Przez miejscowość, wzdłuż jeziora, przebiega ścieżka przyrodnicza Łącko - Jezierzany - Jarosławiec. Cisza, spokój i pewne oddalenie od tętniącego turystami Jarosławca to niewątpliwie zaleta dla osób chcących spędzić urlop w niezatłoczonej okolicy, otoczonej zielenią. Te unikalne walory turystyczne są do wykorzystania w 100% w połączeniu z naszą ofertą.

Zobacz ofertę

Pokoje Gościnne U Roberta

76-107 Jarosławiec, ul. Morska
tel. 730 276 564
mail: robert.puchalik@o2.pl
www.robert.jaroslawiec.info.pl

Budynek usytuowany jest w spokojnej części Jarosławca, w otoczeniu łąk i lasów gwarantujących optymalne warunki do wypoczynku. Teren dokoła budynku zagospodarowany jest zarówno z myślą o potrzebach dzieci jak i osób dorosłych. Na najmłodszych czeka plac zabaw wyposażony w trampolinę, huśtawki, zjeżdżalnię i piaskownicę, a dla wszystkich - dorosłych i dzieci, przygotowane są także meble ogrodowe i grille. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje dwuosobowe z łożem małżeńskim oraz dwu- do pięcio-osobowe pokoje z własnym aneksem kuchennym. Po wcześniejszym uzgodnieniu, akceptujemy pobyt zwierząt domowych. Jednocześnie odległość do morza wynosi zaledwie ok. 650 metrów, a do latarni morskiej ok. 350 metrów.

Zobacz ofertę

Pokoje na Konwaliowej

76-107 Jarosławiec, ul. Konwaliowa 16 B
tel. 601 490 265
www.pokoje3.jaroslawiec.info.pl

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4,5- osobowe z łazienką (toaleta, umywalka, natrysk). Dla naszych gości udostępniliśmy także aneks kuchenny i lodówkę. Ponadto oferujemy bezpieczny parking przy terenie posesji, oraz altanę i huśtawkę dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również przechowalnia rowerów. W pobliżu znajduje się stołówka oferująca całodziennne wyżywienie. Budynek znajduje się ok. 700 m od morza Akceptujemy zwierzęta domowe.

Poprzednia | 1 | Następna

Polecamy

Jarosławiec nad morzemJarosławiec nad morzem