Domy Gościnne

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Pokoje na Chabrowej

76-107 Jarosławiec, ul. Chabrowa 17
tel. 601 490 265
www.pokoje3.jaroslawiec.info.pl

Pokoje na Chabrowej to pokoje 2,3,4,5- osobowe z łazienką (natrysk). Niektóre pokoje mają balkon lub wyjście na ogród od strony południowej. Dla naszych gości udostępniliśmy także aneks kuchenny i lodówkę. Ponadto oferujemy bezpieczny parking na terenie posesji, oraz altanę i huśtawkę dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również przechowalnia rowerów. Akceptujemy zwierzęta domowe.

Zobacz ofertę

Pokoje na Konwaliowej

76-107 Jarosławiec, ul. Konwaliowa 16 B
tel. 601 490 265
www.pokoje3.jaroslawiec.info.pl

Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4,5- osobowe z łazienką (toaleta, umywalka, natrysk). Dla naszych gości udostępniliśmy także aneks kuchenny i lodówkę. Ponadto oferujemy bezpieczny parking przy terenie posesji, oraz altanę i huśtawkę dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również przechowalnia rowerów. W pobliżu znajduje się stołówka oferująca całodziennne wyżywienie. Budynek znajduje się ok. 700 m od morza Akceptujemy zwierzęta domowe.

Zobacz ofertę

Pokoje Gościnne RARYTAS

76-106 Jarosławiec, ul. Słoneczna 25a
tel. 59 810 43 22, 503 034 665
mail: genowefa.kowalska@wp.pl
www.rarytasjaroslawiec.pl

Pokoje Gościnne Rarytas w Jarosławcu mieszczących się tuż przy plaży - 50 metrów. Posiadamy także własny bar, w którym serwujemy posiłki dla naszych gości. W obiekcie znajduje się również sklep spożywczy który jest czynny od 6 do 24. Serdecznie Zapraszamy!

Zobacz ofertę

Pokoje Gościnne U Roberta

76-107 Jarosławiec, ul. Morska
tel. 730 276 564
mail: robert.puchalik@o2.pl
www.robert.jaroslawiec.info.pl

Budynek usytuowany jest w spokojnej części Jarosławca, w otoczeniu łąk i lasów gwarantujących optymalne warunki do wypoczynku. Teren dokoła budynku zagospodarowany jest zarówno z myślą o potrzebach dzieci jak i osób dorosłych. Na najmłodszych czeka plac zabaw wyposażony w trampolinę, huśtawki, zjeżdżalnię i piaskownicę, a dla wszystkich - dorosłych i dzieci, przygotowane są także meble ogrodowe i grille. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje dwuosobowe z łożem małżeńskim oraz dwu- do pięcio-osobowe pokoje z własnym aneksem kuchennym. Po wcześniejszym uzgodnieniu, akceptujemy pobyt zwierząt domowych. Jednocześnie odległość do morza wynosi zaledwie ok. 650 metrów, a do latarni morskiej ok. 350 metrów.

Poprzednia | 1 | Następna

Polecamy

Jarosławiec nad morzemJarosławiec nad morzem