Jarosławiec domkiSerdecznie  zapraszamy do Jezierzan – miejscowości turystycznej położonej 1,5 km od morza, koło znanego kurortu Jarosławiec . Przebiega przez nią ścieżka przyrodnicza Łącko – Jezierzany – Jarosławiec. Oddalenie 350 m od Jeziora Wicko o pow. 1059 ha. daje Państwu możliwość wyboru spędzania czasu zarówno nad morzem jak i nad jeziorem. Cisza, spokój i pewne oddalenie od tętniącego turystami Jarosławca to niewątpliwie zaleta dla osób chcących spędzić urlop w niezatloczonej okolicy, otoczonej zielenią. Te unikalne walory turystyczne są do wykorzystania w 100% w połączeniu z nasza ofertą.

Oferujemy Państwu nowe drewniane domki z tarasem, o pow. 38,5 m (max dla 5-7 osób). Domki Domki nad morzemznajdują na ogrodzonej działce o powierzchi 0,48 ha, na której mają Państwo do dyspozycji
miejsce na ognisko, grill, bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka, zabawki itp.), boisko do badmintona oraz trampolinę. Cena za wynajecie domku od 120zł za dobę. Do opłaty za wynajem dolicza się „opłatę klimatyczną” (z opłaty klimatycznej zwolnione są dzieci do lat 4). Energia elektryczna rozliczana według stanu licznika.

Kontakt:

Jezierzany, Nadmorska 20
Telefon: 605 068 030
ZAPRASZAMY !

 

Polecamy

Jarosławiec nad morzemJarosławiec nad morzem